• Свеж
Возрасни Платно за Прашина Маска за Лице со 2 Филтри Париз, Ајфеловата Кула И Музика за Обновливи Перат Со Прилагодливи Earloops
zoom_in

Возрасни Платно за Прашина Маска за Лице со 2 Филтри Париз, Ајфеловата Кула И Музика за Обновливи Перат Со Прилагодливи

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

Прилагодливи затворање.Рака Мие. 【Маска материјал】 100% полиестер, full-frame еден двострано печатење. 【 Фиксна Носот Жица & Филтер Џеб】На фиксна носот мост ќе не слајд лесно, која е побезбедно и многу повеќе практични.Вграден Филтер Џеб, овозможува употреба на PM2.5 филтер ако треба.слоеви филтер систем ефективно да се чува далеку од прашина и голем број на воздухот загадувачи. 【Производ перформанси】Многу Мека, Дише, Водоотпорен, Перат.Еластичноста На Тока Може Да Се Прилагоди.Ја Заштитува Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, И Повеќе.Останете покриени со стил со нашите оригинални дизајни. 【Погодно прилагодливи маска уво јаже и носот жица】 прилагодливи во ушите за да се заштити вашите уши и да се спречи нив од испаѓање.М-во облик на нос клип,носот жица е фиксна и прилагодливи за да се спречи очила од fogging нагоре, погоден за очила wearers да се носат. 【ПОСВЕТЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ 】Нашите дизајнери дизајн стилски и удобно производи со цел да се овозможи најдобро искуство за секој клиент.Ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што 24 часа и да ви даде најдобра услуга.Ние веруваме дека ова е совршен подарок!.Dustproof, Перат, Здрава, Заштитна, Windproof, Безопасни, Дише, Модерен, Маска! ! !Модерен, Забава, И Удобно Маски Може Да Ја Придружува За Долго Време.Тоа Е Исто Така Одличен Избор За Подароци, Која Може Да Се Користи Како Роденденски Подароци, Одмор Подароци И Годишнината Подароци За Семејството, Пријателите, Љубовниците, Колеги, Итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..