• Свеж
Персоналните Бебе Ќебиња за Девојчиња и Момчиња со Името, Прилагодена Подароци за Новороденче Момчиња, Прилагодена Swaddle Бебе Ќебе, Бебе Ќебе, Бебе Момчиња Име Ќебе,
zoom_in

Персоналните Бебе Ќебиња за Девојчиња и Момчиња со Името, Прилагодена Подароци за Новороденче Момчиња, Прилагодена

DEN 410.40

Од стока
check Во продавницата

Кликнете на "Прилагодите Сега" и внесете го вашиот имиња или текстови Те Сакав.Ова име ќебе се направени од издржлив, премиум ткаенина, машина перат и собори сува ниска.Бојата нема да избледи и после многу мие.ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНА : 3 големини се на располагање во зависност од вашите потреби : Бебе Ќебе (30x40 инчи), Средна (50x60 инчи), Големи (60x80 инчи).Совршено се вклопува во полна големина кревет и работи одлично за цар големина кревет додека други ватенка ќебиња се само премногу мал.Ова ќебе е само право големина, дава доволно топлина за нас да спијат во удобноста.ПРЕКРАСЕН ЌЕБЕ ПРИДОБИВКИ : Ова Персоналните Име Ќебиња функција вечера мека и пријатна.Креативни персоналните име дизајни со срцето рамка надополнува на вечера мека руно материјал.Ви опкружувачки звук со топлина и удобност.Мора да имаат за длабок сон.Овие име ќебиња направи совршен подарок за Свадба, Ден на Мајката, Татковци ден, денот на Благодарноста, Божиќ или било какви посебни денови.БРЗА ИСПОРАКА на Вашата Персонализирана Име Ќебиња ќе биде подготвена во САД и брзо се испратени од САД.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД.Ние ги отстрани сите ризик.Имате апсолутно нема потреба да се грижите за добивање на dud производ како што ветување за да се вратите на вашите пари, ако не сте задоволни со вашето купување.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : на Располагање големина : 3 големини се на располагање во зависност од вашите потреби : Бебе Ќебе (30x40 инчи), Средна (50x60 инчи), Големи (60x80 инчи).Совршено се вклопува во полна големина кревет и работи одлично за цар големина кревет додека други ватенка ќебиња се само премногу мал.Направена од Ултра-меки материјали за максимална милување comfort Easy да се исчисти.Грижа Инструкции : Машина за миење, собори сува.Лесни, издржлив и може да се здипли далеку compactly.Tips It е препорачано да користите различни големини на ќебиња за различни луѓе.Ќебиња големина 30×40inch(Минимум големина)големината е мал за просечниот возрасен, се препорачува за деца, момчиња и девојки,ако сакате да го користите за возрасни, ние ви препорачуваме да се купи поголем големина.ПОДАРОК ИДЕИ : - Snuggling на каучот и кревет со кадифен и топло Sherpa руно ќебиња да уживаат во семејството среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии - Совршени за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во зиморничав времето, особено за кампување и пикник - Одличен подарок за Денот на Таткото, роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Божиќ подарок и секоја прилика, или само без некоја посебна причина, за да покаже некои сакаат да вашата сакана!Тој ќе знае да се стави во екстра напор да се најде нешто подобро од обичен подарок! - Уникатен присутна идејата за вашиот најдобар пријател, мајка, татко, сопруга, сопруг, ќерка, син, баба, дедо, вереник, сестра, брат, тетка, дечко, девојка, момчиња, девојки, татко ми, мајка ми, момци, BFFs, ко-работник, или дури и за себе. 100% Задоволство.Вашето задоволство е нашата крајна цел.Ако имате било какви прашања, само кликнете на ""Контактирајте со Продавачот"" buttonor да ја напушти вашето прашање во ""Клиент Прашања & Одговори"".Цел Денес!Кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" за да видите сопствени опции!.

Вака можеби ќе ви се допадне..