• Свеж
eXtremeRate Нане Зелена Замена Touchpad Покрие Компатибилен со ps5 Контролер BDM-020, Мека на Допир Обичај Дел Touch Pad со Алатка Компатибилен со ps5 Контролер - Контролор НЕ се Вклуче
zoom_in

eXtremeRate Нане Зелена Замена Touchpad Покрие Компатибилен со ps5 Контролер BDM-020, Мека на Допир Обичај Дел

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилност : Прилагодено замена touch pad е компатибилен со ps5 Контролер BDM-020, НЕ одговара за други контролер (ве Молиме проверете втората слика од листата пред да го купите).Прецизност да се намали работата токму како оригиналниот touchpad.Совршено се вклопува : се Вклопуваат во најдобар со далеку; Целосно се вклопува рамна на сите несакани; Седат правилно на сите клипови.Уникатен touchpad за да додадете многу повеќе личност во вашиот контролер, правење на вашиот контролер да се издвоите од толпата.Персоналните Функција : различни стилови и дизајни се достапни.На мат нане зелена боја изгледа одлично; Голема мазните лизгави, мека во рака и се чувствува свилен; Против пролизгување, пот-слободен за долг период на игра играње.Инсталацијата на Потребните Вештини : Потребни клиенти да се преземат, освен на контролорот да го замени ова делови; Потребни клиенти се најде со контролер инсталација; Добие инсталација видео водич на Youtube од пребарувањето "e Xtreme Rate touchpad компатибилен со ps5" или "Dq Gs3 GZ-xqg".Пакетот Вклучува : 1* Touchpad маска, 1* Touchpad Носителот, 1* Крстот шрафцигер, 1* Отворете школка алат и резервни завртки.Забелешка : на контролорот и во други делови, НЕ се вклучени.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.Знаеме дека вашиот контролер touchpad школка е повеќе од само еден пластичен додаток.Тоа е вашиот sidekick, вашиот крило човек, вашиот битка другар.Ова е причината зошто ние го користиме само најдобрите делови и повеќето различни бои за да осигураме дека нашите контролори се од највисок квалитет.Прочитајте Пред да го Купите : 1, ве Молиме имајте во предвид дека замена touchpad поклопецот е само компатибилни со ps5 контролер BDM-020, НЕ се компатибилни со другите модели контролори. 2, Ова е само touchpad капак.Контролорот, школка, копчиња и други делови, не се вклучени. 3, Бара корисниците да ги преземат, освен на контролорот да го замени touchpad; Потребни клиенти се најде со контролер инсталација; Добие инсталација видео водич на You Tube од пребарувањето "e Xtreme Rate Touchpad компатибилен со ps5" или ""Dq Gs3 GZ-xqg"".Производ Функција : се Направени од издржлив не-токсични ABS пластика.Мирис слободни.Целосно се вклопува рамна на сите страни; Седат правилно на сите клипови.Персонализирајте го вашиот контролер.Тоа е убава промена нагоре од здодевни нормални бели, без трошење еден тон пари.Текстурата не е rubberized заврши.Наместо тоа, тоа е полу-масна, мат мека пластика.Поудобно и се чувствува подобро во раце отколку на акции дел.Пакетот Вклучува : 1* Touch pad маска 1* Touchpad Носителот 1* Крстот шрафцигер 1* Отворете школка алатка 13* Резервни завртки Забелешка : На контролорот и во други делови, не се вклучени!.

Вака можеби ќе ви се допадне..