• Свеж
Lroveb Friut Паста за заби Brigh Длабоко Чистење Паста за заби 1Pcs Печење Паста за заби Дамка Отстранување Нежно Заби Белење на Емајлот Паста за заби за Чувствителни Заби(C)
zoom_in

Lroveb Friut Паста за заби Brigh Длабоко Чистење Паста за заби 1Pcs Печење Паста за заби Дамка Отстранување Нежно

DEN 244.32

Од стока
check Во продавницата

Нашите AM и PM пастите за заби се специјално дизајнирани за чувствителни заби и може да работи прекувремено за да ги избелуваат забите, да се обезбеди траен свежина и решавање на забот на дамки.Растителни екстракти помогне да се распаѓаат на пигментацијата на површината на забите, блок на пигментацијата, и да се направи вашите заби не жолто.Ефикасно ја чисти и распуштање на дамки на забите, заличи на забите, freshen здив и поздрав непцата!.Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.Ефикасно ја чисти и распуштање на дамки на забите, заличи на забите, freshen здив и поздрав непца!Моќен отстранување на дамки и паста за заби белење На моќни чистење моќ може да навлезат во празнините и вградени остатоците од храна и длабоко дамки.Растителни екстракти помогне да се распаѓаат на пигментацијата на површината на забите, блок на пигментацијата, и да се направи вашите заби не жолто.Се однесува само на топката на четка за заби и четка забите како и обично.Долготрајни, посветла, бела насмевка дамки и избелуваат забите кога ќе четка.Природните состојки : Направен од растителни екстракти, тоа може совршено дело на површината на забите да се направи да изгледа ново!Нашите AM и PM пастите за заби се специјално дизајнирани за чувствителни заби и може да работи прекувремено за да ги избелуваат забите, да се обезбеди траен свежина и решавање на забот на дамки.Па седат назад и , верувајќи дека вашите заби ќе се постапува правилно.Спецификации : Состојки : состојките се чиста и безбедна.Не флуорид или сулфат Нето Содржина : 30ml рок на траење : 3 Години Една цевка може да се користи за 2-3 месеци Стил : Боровинки, грозје, слатки портокали, зелени јаболка за да изберете Вклучувајќи : 1 PC Паста за заби.

Вака можеби ќе ви се допадне..