• Свеж
BINGFANG-W Andonstar AD208 8.5 Во LCD Дисплеј USB 5X-1200X Дигитален Микроскоп 1080P Обемот Лемење Алатка за Континуирано Засилување Зголемувачот (Боја : Нема Батеријата)
zoom_in

BINGFANG-W Andonstar AD208 8.5 Во LCD Дисплеј USB 5X-1200X Дигитален Микроскоп 1080P Обемот Лемење Алатка за Континуирано

DEN 2639.76

Од стока
check Во продавницата

Овој Дигитален Микроскоп има 8.5 инчен LCD екран,и аголот на микроскоп екранот може да се прилагоди, со 10 LED светла кои може да се прилагодат и да ги сликата е јасна, поддржува мемориска картичка за снимање и 12 јазици, кои може да се користат во секојдневниот живот.Ајде и да се обиде тоа.Карактеристики : .Производот има 8.5 инчен LCD екран, кој е поголем и се покажува појасно.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Аголот на микроскоп екранот може да се прилагоди за да се олесни мулти-аголот на набљудување.На метал заграда може да се прилагоди во предниот и задниот дел, кој може да донесе 3 D визуелни ефекти и поголеми оперативни простор.На метал црна основна плоча, со клип, може да се поправи за набљудување на објектот.2 LED светла беа додадени во заградата база, со 8 LED светла изградени во, направи слика поостри.Поддржува мемориска картичка за снимање и фотографирање, што е повеќе погоден за употреба.Поддршка на 12 јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, Јапонски, француски, германски, корејски, португалски, шпански, руски, Тајландски, Виетнамски.Производи се широко се користи : повторно пар на електронски производи, како што се мобилни телефони и компјутери, анти-que идентификација, печатени прашање, текстил, накит, фабрика производство линии, понудата повторно парови, растенијата и во секта набљудување, итн.Постојат два вида, за да изберете од.Првиот тип има нема батеријата и треба да се поврзани со податоците линија; вториот тип има вградена литиум батерија.Можете да изберете оној што го сакате.Карактеристики : Материјал : ABS+metal Type : type1,type2(изборен)Слика сензор : 2 мега пиксели Висока Дефиниција sensor Video резолуција : FHD 1920x1080 30 FPS, 1080 P 1440x1080 30 FPS, 720 P 1280x720 30 FPSVideo формат : AVIMagnification : 5 X-1200 XPhoto резолуција : max 12 M(4032x3024)Слика формат : JPGFocus опсег : 10мм-160mm Frame го оценувате : max 30f/s Storage : micro-SD картичка, до 32 G(не се вклучени) PC поддршка : no Power извор : USB Direct Current 5 VBattery : 1 * литиум батерија, 2200m Ah(type1 не се вклучени, тип 2 се вклучени)Приказ на големина : 8.5 inches Screen резолуција : 1280*800 Stand големина : 200 * 190 * 120mm / 7.9 * 7.5 * 4.7 in Package големина : 295 * 260 * 145mm / 11.6 * 10.2 * 5.7 во.

Вака можеби ќе ви се допадне..