• Свеж
FM МАЈМУН Декодер Одбор, MP3 4 Бои на Екранот Аудио Моќ-Исклучување Меморија Декодер Одбор TFM01BT за Видео
zoom_in

FM МАЈМУН Декодер Одбор, MP3 4 Бои на Екранот Аудио Моќ-Исклучување Меморија Декодер Одбор TFM01BT за Видео

DEN 744.00

Од стока
check Во продавницата

Поддршка на ПОМОШЕН, FM, USB, ТФ.Поддршка верзија 5.0 и hands-free јавувате.Поддршка за MP3/WMA/WAV/FLAC/МАЈМУН формат музика.Поддршка Bluetoot на песна, песната, прилагодување јачина на звук, репродукција / пауза, mute.Поддршка на 4-боја боја спектар на екранот. 1. Поддршка на 4-боја боја спектар на екранот.2. Поддржува Bluetooth верзија 5.0 и hands-free јавувате.3. Поддршка на ПОМОШЕН, FM, USB, ТФ.4. Поддршка за MP3/WMA/WAV/FLAC/МАЈМУН формат музика.5. Поддршка Bluetoot на песна, песната, прилагодување јачина на звук, репродукција / пауза, mute.6. Поддршка моќ-исклучување мемориска функција : песната и јачина одигра пред меморија се напојува од надвор може да биде мемориран на тековната точка.7. Поддршка за USB/картичка/Bluetooth/FM/ПОМОШЕН префрлување.8. Вклучување на стандардниот Bluetooth, доколку имате картичка или USB флеш диск, стави музика директно.

Bluetooth:
5.0
Music format:
MP3/WMA/WAV/FLAC/APE
Voltage:
DC 5V / 12V
Working current:
600MA-800MA
Remote control battery:
CR2025 button battery
Opening:
approx. 83 * 20 * 31mm / 3.3 * 0.8 * 1.2in
Mounting hole spacing:
approx. 92mm / 3.6 in
Panel size:
approx. 107 * 25 * 31mm / 4.2 * 1.0 * 1.2in
Weight:
approx. 68g
Package list:
1 * Decoder Board :
1 * Remote Control :
2 * Cable :
2 * Screw Plug :

Вака можеби ќе ви се допадне..