• Свеж
Закачалката Големина Маркери Медиум Бела Вреќа од 25 , Закачалки за Облека
zoom_in

Закачалката Големина Маркери Медиум Бела Вреќа од 25 , Закачалки за Облека

DEN 2203.20

Од стока
check Во продавницата

Итно превозот.Производи добро спакувани и безбедно пред превозот.Сосема Нов и ќе бидат испратени во 1-3 дена.Класичен големина маркери, Бела со Црни Букви, се дизајнирани да се лесно да се закачите на повеќето метална кука закачалки за да ја идентификуваат големината на облека.Нивната употреба ќе се направи полесно за вашите клиенти да се најдат на нивната големина, брзо се со гледање на врвот на закачалка, наместо во потрага по големина ознаки на облека.Обезбедува пријатен шопинг искуство.

Вака можеби ќе ви се допадне..