• Свеж
Vozehui Замена Бенд Компатибилен со iWatch Мермер Печати 38/40/41mm Бенд, Симпатична Мермер Моделот Печатење на Спортски Бенд за iWatch Серија SE/7/6/5/4/3/2/1,Погодна за Момче Девојка ?
zoom_in

Vozehui Замена Бенд Компатибилен со iWatch Мермер Печати 38/40/41mm Бенд, Симпатична Мермер Моделот Печатење на

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Компатибилни Модели】- На Vozehui TPU бенд замена совршен компатибилен со i Watch 38/40/41mm Серија SE/7/6/5/4/3/2/1. ве молиме проверете ја вашата види модел пред да го купите. 【Зглоб Големина】- Ова прилагодливи TPU бенд е погодна за зглобовите од 5.9 инчи да 7.48 инчи(15cm-19cm).Ве молиме љубезно мерка вашиот зглоб пред да купите.Ќе добиете одличен носат искуство. ❤【Специјален потсетник】 - Ова watchband е направен од хард TPU, кој има долг животен век, но тоа ќе се чувствувате малку тешко да се носат.Покрај тоа,моделот на овој TPU бендот е составен од неутрална мастило, па печати не ќе падне.Сепак, прекумерната свиткување моделот ќе попуштат, но тоа ќе се врати во нормала по ставање на тоа.Ако умот вас, немојте да го купат. 【Високо-квалитетни Материјали】- Овие бенд е направен од високо-квалитет на еколошки TPU материјал.Бендот е многу здрав и јак, и таа се чувствува многу удобно,погоден за секојдневна облека, без да се прекрши, и услугата животот е долга. 【Multicolor Избор】- Ние имаме различни мермер шема за вас да се изберат за да се исполнат вашите индивидуални потреби, и тоа е исто така погодно за вас да се избере различни стилови на бендови според различни прилики.Зошто да го одберете нас ?Vozehui е на врвот на снабдувачот специјализирани во smartwatch бенд, види заштитни случај и да се види екран со некоја заштитна фолија.Имаме наша сопствена фабрика за производство на нив, па затоа на нашите клиенти можат да уживаат во подобра цена и висок квалитет за нивните smartwatch додаток.За По-продажба на услуги, секогаш кога имате било какви прашања кои се однесуваат на нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку порака.Ние ќе одговор во рок од 24 часа со нашето решение за вас.Спецификација : ●Име : i Watch Бенд ●Тежина : 20g/0.04 lb ●Избор на стил : Разни стил одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Спорт види бендови, исто така, може да биде модерен додатоци. ●Производ големина : бендот е погодна за зглобовите од 5.9 инчи да 7.48 инчи.Предност : ●Мека и Здрава Материјал Тоа се прави на животната средина TPU материјал, нема чуден мирис и безопасни, мека и издржливи. ●Лесно On/Off Лесен за инсталација и без алатка е потребно, што го прави полесно да се замени бендот на i Watch Бенд. ●Совршен Подароци Идеи супериорен VOZEHUI бенд со мода ознака е исто така најдобриот избор како РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК, ГОДИШНИНА ПОДАРОК и сите ДРУГИ ФЕСТИВАЛ ПОДАРОК, земете еден за вашите пријател, љубовник или семејството.Некои разговори : ●Сите димензии се мерени рачно со некои мали отстапувања можеби. ●Ако имате било какви прашања околу нашите производи или вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Контакт ●Начин : се Продаваат од страна на VOZEHUI>>постави Прашање>>Одберете го вашиот проблем>>Send e-mail. ●Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобри шопинг искуство за секој клиент во нашата продавница.Вашето задоволство е наша најдобра мотивација.

Вака можеби ќе ви се допадне..