• Свеж
На коса и Чешел, Удобно Заоблени Чешел Заби Деликатна Фризура Чешел за Коса Салон(Виолетова)
zoom_in

На коса и Чешел, Удобно Заоблени Чешел Заби Деликатна Фризура Чешел за Коса Салон(Виолетова)

DEN 177.36

Од стока
check Во продавницата

Чешел заби се совршено уреден во интервали, и чешла ефект е подобро, и заврзана на косата може да биде лесно да се чешлани.Може да се чешлани на скалпот и масиравме ефикасно, погоден за различни фризури и косата видови.Заоблени чешел заби, не ќе се држи на косата, и деликатна, удобно и практично.Издлабени се справи со дизајн и electroplating процес се осигура дека тоа не е лесно да се лизга надвор и се трајни.Направени од високо квалитетни пластични материјали, има добра еластичност, не е лесно да се скрши, и е издржлив.

Вака можеби ќе ви се допадне..