• Свеж
Прават Лесно Полнење Пилула Случај - Модерен Туристички Медицина Кутија со Отстранлив Седум-Ден Витамин & Додаток Организатор - Компактен Фармацевт во Торбичка за ?
zoom_in

Прават Лесно Полнење Пилула Случај - Модерен Туристички Медицина Кутија со Отстранлив Седум-Ден Витамин & Додаток

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

За медицина, таблети, додатоци, и витамини.ГОЛЕМИНА 4.5 х 3.5 x 1", во.Компактен и Дискретна.Го прави совршена чанта додаток.Патување подготвени!. 7 - Ден прегради, плус бонус "ЕКСТРА", Отстранлив за полесно чистење.Вода доказ neoprene држи вашиот прегради и неговата содржина се безбедни.Преден џеб да се одржи осигурување картичка, сметки, копчиња или други мали рамни предмети.Еден од нашите омилени производи на "Пилула Кутија Витамин и Додаток на Носителот, 7-Ден Организатор Neoprene Медицина Случај" го прави животот полесен и едноставна од помагајќи ти да се чува, да организира, и да ги пратите и медицина, витамин, пилула, или да ја дополни режим.Компактен на 4.5" X 3.5" X 1.5" инчи значи дека лесно може да се врши или се вклопуваат онаму каде што е потребно.Издржливи вода доказ neoprene држи вашиот прегради и неговата содржина се безбедни.Внатрешни работи пилула случај отстранува за лесно чистење на случајот.Исто така дизајниран со предниот џеб да се одржи осигурување картичка, сметки, копчиња или други мали рамни предмети.А прават Лесно Полнење производ!.

Вака можеби ќе ви се допадне..