• Свеж
DRDSSQ Куки Нови Декоративни Ѕид, Дрво Куки Грб Шамија Торба Закачалка Кујна Додатоци Организатор Кука Дома Декор Складирање Рек Зад Вратата Кука (Боја : Зелена)
zoom_in

DRDSSQ Куки Нови Декоративни Ѕид, Дрво Куки Грб Шамија Торба Закачалка Кујна Додатоци Организатор Кука Дома Декор

DEN 2169.60

Од стока
check Во продавницата

❤Единствена транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, која е многу погодна за убава домашна декорација. ❤Високо-квалитетни PP материјал, силни и издржливи дрво. ❤Силна товарот капацитет до 5-8 кг, нема да падне ѕидот. ❤ Мултифункционален користат за кујнски прибор, кула закачалки, шамија полици, грб куки, копче за складирање полици, закачалка куки зад вратата додатоци. ❤Без удирање, со лепило, само откине лепило и се држи на ѕидот, лесно да се инсталира.Материјал : Дрво+PP+Adhesive Size : 6.3 * 4 cm Color : бела, црна, зелена, сина.

Вака можеби ќе ви се допадне..