• Свеж
Puccy 3 Pack Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Garmin vivomove HR Премиум smartwatch Smart Watch Заштитници Guard нова верзија
zoom_in

Puccy 3 Pack Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Garmin vivomove HR Премиум smartwatch Smart Watch

DEN 1245.60

Од стока
check Во продавницата

9 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.Oleophobic Екран Облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти. 0.33 мм дебел чување на екранот одговора за секој допир и допрете го.Екстремни јасност задржува оригиналниот осветленоста на екранот и дефиниција, обезбедување на гледање искуство.Q&A : Како да се направи меурчиња исчезнуваат?① Ако меурчиња се создадени во прашина на животната средина, едноставно притиснете го воздушни меурчиња и се движи кон нив работ на екранот.② Ако меурчиња се создадени во прав средина, ве молиме внимателно излупете заштитник надвор, а потоа користете го приложениот Прашина-апсорбер да се држиме прашина и повторно да го инсталирате.Ова може да биде reapplied?Во текот на инсталацијата на екранот заштитник може да се ре-поставен и отстранете сè додека не сте задоволни.Прашања Потреба Attention① ве Молиме не допирајте на лепило површината, или се допре со други работи.Ако таму се било прашина, ве молиме да користите прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата.② За reapplied, бидејќи тоа е многу тенко стакло производот, искинати делови може да се добие прашина, ги оставаат отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн.Ве молиме бидете сигурни да се обрне внимание на, ако филмот е прашливи или не, ако било, користете Прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата. - Содржина 1. 3x Screen Protector2. Инсталација Guide3. Водич Налепница & Прашина-absorber4. Микрофибер крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..