• Свеж
HHF-1 12x60 Автомобил DIY Налепница Возило Decal Универзална Мат Црна Винил Филмот Заврши 3D Автомобили Надворешноста Боја на каросеријата Менување на Филмот Luopan Автомобил
zoom_in

HHF-1 12x60 Автомобил DIY Налепница Возило Decal Универзална Мат Црна Винил Филмот Заврши 3D Автомобили Надворешноста

DEN 1956.00

Од стока
check Во продавницата

*100% сосема нов. *Големина : approc. 12" x 60"/ 30 x 152cm. *Боја : Мат Црна Боја.Спецификација : *100% сосема нов*самолепливи подлога,може да се користи во внатрешноста или надворешноста на вашиот автомобил*Тоа може да покријат било мазна,како што се цртичка делови,огледала,трим,или целата надворешноста на возилото*Лесно пренослив,и НЕ ќе може да го оштети вашиот наслика во текот на или по инсталацијата*Комплетно водоотпорен,флексибилни и издржливи*Ако се обидувате да се покрие остар или комплексни облини на вашиот автомобил,ние ќе високо препорачуваме користење на професионални*Големина : approc. 12" x 60"/ 30 x 152cm*Боја : Мат Black Installation:*Примена : обврзници за да се рамни или криви површини како што се покриви,капи,багажникот,браници,fenders,огледало опфаќа,*dashboards,спојлер,усните,од страна на столб барови,венчиња,рачки на вратите,шофершајбната,ентериер и др*Други,како што се мобилен телефон,лаптоп,звучници,или било електронски елементи.*И, исто така,може да се опорави ќе мали гребнатини на вашиот авто тело.Пакет се Вклучени : 1pc x DIY Автомобил Винил Филмот Заврши Налепница Decal.

*100% brand new :
*Self-adhesive backing,can be used inside or exterior of your car :
*It can cover any smooth,such as dash parts,mirrors,trim,or the whole exterior of the vehicle :
*Easily removable,and will NOT damage to your paint during or after installation :
*Completely waterproof,flexible and durable :
*If you are trying to cover sharp or complex curves on your car,we would highly suggest using professional :
*Size:
approc. 12 x 60/ 30 x 152cm
*Color:
Matte Black
Installation: :
*Application:
bonds to flat or curved surfaces like roofs,hoods,trunk,bumpers,fenders,mirror covers,
*dashboards,spoiler,lips,side pillar bars,rims,door handles,windshield,interior trim,etc :
*Others,such as cell phone,laptop,speaker,or any electronic items. :
*And also,you can recover you minor scratches on your auto body. :
Package Included:
1pc x DIY Car Vinyl Film Wrap Sticker Decal :

Вака можеби ќе ви се допадне..