• Свеж
Жените Heatless Виткање Род Headband, Без Топлински Навивам Лента со Коса Клипови и Scrunchie, Спиење Кадрици Свила Лента за Коса Ролки (Виолетова Вајт)
zoom_in

Жените Heatless Виткање Род Headband, Без Топлински Навивам Лента со Коса Клипови и Scrunchie, Спиење Кадрици Свила

DEN 2313.60

Од стока
check Во продавницата

【СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕИ ЗА ЖЕНИТЕ】 во Потрага за внимателен роденден/годишнината/празник подароци?Г-ѓа CORATED роденден на дар е уникатен, убаво спакуван, и има релакс спа производи кои дама сака, што го прави да се чувствува екстра посебно на овој ден и носи нејзиниот најслатко изненадување!Кутијата е специјално печатени со лак и лента за дизајн, кои може да бидат испратени директно до неа без преопаковане. 【6 ИСКЛУЧИТЕЛНО СПАКУВАН ПОДАРОК ПОСТАВУВА】Жените подарок кутии вклучуваат 1 x без топлински виткање железо во собата, 1 x еластична коса бенд, 1 x бисер hairpin, 1 x креативни поздрав картичка, 1 x свила складирање торба, 1 x убаво дизајниран подарок кутија, сите Спакувани во високо-квалитетни подарок кутија.Направи да се чувствува екстра посебно на овој ден и донесе нејзиниот најслатко изненадување!Посебен аспект на дизајнот на кутијата може да бидат испратени директно до неа без преопаковане. 【УНИКАТЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈ ПОСЕБЕН ДЕН】 Дали сакате да изненади вашата сопруга, девојка, мајка, најдобар пријател, сестра, тетка, ќерка или колега, ние ќе ви помогнат да ги изразуваат своите заслужува љубов и да го Цениме.Му ја даде овој подарок кутија за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките и денот на Благодарноста. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ, УДОБНО ДА го КОРИСТИТЕ】внатрешниот род на надградена верзија на виткање железо е направен of Environmental Заштита PP памук, и таа лесно може да се создаде совршен кадрици таа има секогаш сакав.Тоа не бара никакви вештина за да се добие најдобар резултати и нема да предизвика оштетување на косата.Само користење на unheated виткање железо да заспие, да го поправи тоа со свила коса циклус, и се будам во завидна плажа бранови, тоа е толку едноставно!. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Вашето задоволство е наша извршување.Ако имате било незадоволство или прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе бидеме среќни да неправилност и да ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа. 1 x Mulberry свила виткање железо сет 1 x Бисер коса клип 2 x Еластична коса прстен.

Вака можеби ќе ви се допадне..