• Свеж
Crosley CR6253B-LT Зборник Гроздобер 3-Брзина Bluetooth во/Од Куфер Плочата, Светло Тен
zoom_in

Crosley CR6253B-LT Зборник Гроздобер 3-Брзина Bluetooth во/Од Куфер Плочата, Светло Тен

DEN 3391.68

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Три-брзина 33 1/3, 45, и 78 ВРТЕЖИ во минута плочата со големи вградените звучници и надгради компоненти за подобра винил слушање искуство.Вграден Bluetooth приемникот и предавателот ви овозможува лесно да се игра на вашиот винил на вашиот омилен безжичен звучник, или репродукција на музика на Антологија е вграден во говорници.Претходно монтирани се движат магнет кертриџ, НА-3600 перо и функционална противтежа за подобрување на квалитетот на звукот.Лесно plug Зборник на плочата во вашиот постоечки стерео систем со РКА излези.Прилагодлива контрола на теренот, изградена-во 45 адаптер, Помошни и џек за слушалки.Извор на енергија тип : corded електричен.Вклучени компоненти : гаранциона картичка.

Вака можеби ќе ви се допадне..