• Свеж
Fanny Пакети за Жени, Модата Половината Пакет Појас Торба Црна Fanny Пакет за Мажи Тинејџерски Момчиња и Девојки со Мулти-Џебови Прилагодливи Ремени, Симпатична Сокол Т?
zoom_in

Fanny Пакети за Жени, Модата Половината Пакет Појас Торба Црна Fanny Пакет за Мажи Тинејџерски Момчиња и Девојки

DEN 383.52

Од стока
check Во продавницата

【6 ПАТЕНТ ЏЕБОВИ т чувствуваат гломазна, кога на(само 7.6 мл).ДОЛЖИНА : 9.05 Инч.ШИРИНА : 3.05 Инч.ВИСИНА : 6.01 Инч.Стилски женска fanny пакет за патување и изградени со тешки патентите.Здрав, лесно да се слајд(отвори и затвори), кои работат без проблеми.JECIMER дизни fanny пакети за жените, направени од премиум водоотпорен најлон ткаенина.Може совршено да ги штити вашите предмети од raindrops, пот и влажна.JECIMER Симпатична fanny пакет за жени, опремен со флексибилни рака, силен и сигурен брзо ослободување тока, лесно и брзо да се прилагодува на она што должината што треба(Max до 51).Погодна за двете возрасни и деца, како градите торба, сокол торба, прашка или crossbody торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..