• Свеж
Мултифункционален Мебел Нозе Златна Железо Троседот Нозе Шкафот Кафе на Маса Нозе Тв Кабинет Нозе Мебел Нозе Хардвер Нозе за Кујна, Хотел, Дневна Соба
zoom_in

Мултифункционален Мебел Нозе Златна Железо Троседот Нозе Шкафот Кафе на Маса Нозе Тв Кабинет Нозе Мебел Нозе Хардвер

DEN 693.60

Од стока
check Во продавницата

▲【Здрав】Направени од цврст и издржлив железо,се исполнат различни семејство DIY проекти. ▲【Функција】 : лесно да се инсталира/use/чисти + цврсти и издржливи + 300kg/660lbs капацитет тежина + Повеќенаменски + Против пролизгување нога подлога. ▲【Лесно да се Инсталира】 : Пред drilled дупки за монтажа плоча направи инсталацијата брзо и лесно. ▲【Широко се Користи】Овој метал нозе се совршен за сопствени кафе маси, од страна на маси, конзола маси, ТВ стои, крај маси, коктел маси и повеќе. ▲【Добра Услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се справи со тоа, на време!.Спецификации Материјал : Метал Капацитет : 300kg/660lbs ◎СОВРШЕН ОБЛИК & ГОЛЕМИНА ДИЗАЈН - Мали димензии не заземаат премногу простор од вашата соба и максималниот простор користење е подобрена. ◎НЕ е ЛЕСНО ДА ' РЃА - Тоа е полесно да се пар со вашиот мебел и донесе современ допир да вашиот дом. ◎ДЕЛИКАТНА ЗАНАЕТ-Добар материјал и софистицирана изработка направи нашите нозе повеќе деликатна и здрав од други производи. ◎ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА-лесно за инсталација чекори ќе ви овозможи да изградете ја вашата омилена табела дома. ◎Овие модерни табела нозе се совршен начин да се покажат своите рустикален или модерна биро,tabletop,трпезариска маса,кафе на маса,ноќ стојат, на крајот на маса,итн answer : ___________________________ NOTE : Само табела нозе вклучуваат, табела одбор не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..