• Свеж
WDMJ Природни Автентични Жолта Добиток Чешел Бела Yak Агол Задебелена Преносни Посветен Женски Чешел Тајна Заб Агол Xuan Писмо Долга Коса(长10-11cm 【加吊坠青白】)
zoom_in

WDMJ Природни Автентични Жолта Добиток Чешел Бела Yak Агол Задебелена Преносни Посветен Женски Чешел Тајна Заб

DEN 107.76

Од стока
check Во продавницата

Најновите Дизајн, Секси Мода.Вистински Материјал, STRON ИЗДРЖЛИВИ.Различни Стилови,Различни Бои, Да се Задоволат Потребите на Различните Групи.Масажа На Скалпот, Добро Расположение Секој Ден.Одговара и Удобно Да се Одржи.боја класификација : должина 10-11cm [нема дупка] дебелина 8-10мм долго 10-11cm [нема дупка] дебелина 11-13mm супер дебела масти чешел [дебелина 14-16mm] ретки 17-20mm дебели масти масти чешел должина од 10-11 CM [плус pendant зелена Шен] долго 10-11 CM [плус pendant сино бела] долго 10-11cm [Fuku Месечината Бела Pendant] Долго 10-11 CM [Fukou Топло Јанг Pendant]Тип на Производ : Лични Перење / Чистење / Care Comb Категорија : Niu Рен Comb Length : 10cm (вклучувајќи) -15cm (со исклучок).

Вака можеби ќе ви се допадне..