• Свеж
UMIRIKO Симпатична Риба Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Цртан филм Шема Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови,
zoom_in

UMIRIKO Симпатична Риба Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Цртан филм Шема Leakproof,

DEN 417.60

Од стока
check Во продавницата

Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне.Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување. Не додавајте сув мраз, газирани пијалаци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша; исто така, не додадете течности кои содржат алкални и кисели состојки како што се соја сос, супа итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..