• Свеж
YAOXINGHUA Мотоцикл Стојат Носителот Телефон Мобилен Телефон GPS Навигација Плоча Протезата Одговара за Африка Близнак CRF1000L 2018-2019 (Големина : 22mm)
zoom_in

YAOXINGHUA Мотоцикл Стојат Носителот Телефон Мобилен Телефон GPS Навигација Плоча Протезата Одговара за Африка

DEN 314.40

Од стока
check Во продавницата

1.100% сосема нов и добар квалитет. 2.Направени од добар квалитет материјал, издржлив и практичен за употреба. 3.Нежен и исклучителна, високо одговара на опрема. 4.Цврст и издржлив, долг животен век. 5.Лесно да се инсталира и сигурен за користење. 1.100% сосема нов и добар квалитет.2.Направени од добар квалитет материјал, издржлив и практичен за употреба.3.Нежен и исклучителна, високо одговара на опрема.4.Цврст и издржлив, долг животен век.5.Лесно да се инсталира и сигурен за користење.За Африка Близнак CRF1000 L 2018-2019 Colour : Black Material : Алуминиум alloy Size : 22mm / 12mm Package Содржина : 1 x мобилен телефон holder Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..