• Свеж
Под Врата Нацрт-Guard Затка Звук Доказ Намалување на Бучава 93cm Прашина Временската Лента на Вратата Дното Запечатување Трајни Ленти Корисни (Боја : Црна)
zoom_in

Под Врата Нацрт-Guard Затка Звук Доказ Намалување на Бучава 93cm Прашина Временската Лента на Вратата Дното Запечатување

DEN 191.04

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен за чистење.Само користење платно за да ја избрише без потреба да се стави во вода или на машина за перење.Тоа може да се задржи ветар, прав и звук надвор од вашата врата.Вратата нацрт затка помага да се елиминира drafts (недовршени), бавно топлина на косата и да ги зачувате на вашиот енергија сметка.Cuttable и лесно да се инсталира : можете да ја исечете должината како што е потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..