• Свеж
D&D PowerDrive D832-8M-34 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)
zoom_in

D&D PowerDrive D832-8M-34 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 1092.00

Од стока
check Во продавницата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D832-8 M-34 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D832-8 M-34 Појас Тип D8 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 32.76 832 Врвот Ширина 1.34 34 Појас Длабочина 0.325 8.28 Материјал Neoprene Заб Профил D8 M.Произведено во Кина.D832-8 M-34 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D832-8 M-34 Појас Тип D8 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 32.76 832 Врвот Ширина 1.34 34 Појас Длабочина 0.325 8.28 Материјал Neoprene Заб Профил D8 M.

Вака можеби ќе ви се допадне..