• Свеж
Stanpetix Гимнастика Leotards за Девојки - Танц Балет 4-15 Години Облека
zoom_in

Stanpetix Гимнастика Leotards за Девојки - Танц Балет 4-15 Години Облека

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

КОЖАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ - Stanpetix девојки gymnastic leotards се направени од високо квалитетни материјали, со ликовите на дише, брзо сушење и лесна, мека и еластична за да се носат, која е во близина фитинг но удобно да кожа, во согласност со стандардите на гимнастика облека.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН - Нека вашите слатка девојка повеќе око-фаќање!Домот круг вратот, три-боја спојување на розова, бела и црна, единствен цвет моделот на врати, направи gymnastic леотар едноставен, но не и едноставна.ПРОФЕСИОНАЛНИ GYMNASTIC ЛЕОТАР - Различни од обичните leotards, сите наши gymnastic leotards имаат sewed на лагер на предната и под crotch, да се избегне проблеми како видите-преку и слично, повеќе погодна за вашиот девојки.ГОЛЕМИНАТА И ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ - Пет големини на располагање, ве молиме проверете ја големината на табелата информации јасно.При миење на тоа, ве молиме пак облека, внатре-надвор, се мијат посебно во ладна вода, не користење на кајгана.Ако има било какви проблеми откако ќе ја прими стоката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го замениме или враќање до вас веднаш.МУЛТИ ПРИЛИКИ - Stanpetix gymnastic леотар е совршен за гимнастика, танц, пливање, екипна конкуренција униформа и така натаму, тоа ќе биде идеална за Деца Ден подароци, одмор подароци, роденденски подарок за вашиот девојки. 100 (Возраст : 3-4 Years), референтна висина : 95-105cm. 110(Возраст : 5-6 Years), референтна висина : 105-115cm. 120(Возраст : 7-8 Years), референтна висина : 115-125cm. 130(Возраст : 9-10 Years), референтна висина : 125-135cm. 130(Возраст : 11-12 Years), референтна висина : 135-145cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..