• Свеж
Вратата за Влез Систем, Преносни и Лесни двонасочна Говорна Водоотпорен Контрола на Пристап на Систем за Домашна Безбедност за Стан(САД Издание)
zoom_in

Вратата за Влез Систем, Преносни и Лесни двонасочна Говорна Водоотпорен Контрола на Пристап на Систем за Домашна

DEN 573.60

Од стока
check Во продавницата

СО НИСКА МОЌНОСТ СИГНАЛИЗАЦИЈА:внатрешната батерија (не вклучувајќи ја батеријата) може да се користи за работа, и алармот ќе се издаде кога на власт е отсечен, и батеријата автоматски ќе се наплаќа кога нормално напојување работи повторно.До 800 телефонски броеви може да се јавите на системот за слободни да предизвика одборот реле за да го активирате вратата.7 V) за електричната енергија на алармот (батерија, не се вклучени).ОБЕЗБЕДУВА двонасочна ГОВОРНА:Овој систем не само што обезбедува двонасочна говорна, и на caller ID контрола на пристап, исто така, им овозможува на познати броеви) за упатување повик на уредот.Кога ќе примите повик, тоа веднаш ќе се откажам, и ако тоа го знае бројот, тоа ќе ја отвори вратата.ДО 800 ТЕЛЕФОНСКИ БРОЕВИ:До 400 соба броеви, секоја соба број може да се претходно наместени две телефонски броеви за повикување.

Item Type:
Access Control System
Material:
Stainless steel and ABS
Power Input:
DC 12V
Package List:
1 x Access Control System1 x Antenna :
2 x Key :
1 x USB Cable :
1 x USB Program Adapter :
1 x Instruction :

Вака можеби ќе ви се допадне..