• Свеж
Dallinaop Електрична Четка За Заби Sonic Четка За Заби Главата За Длабоко Чистење Свеж Здив & Поздрава Насмевка Пет Начини За Чистење На Владата Полирање На Владата Белење
zoom_in

Dallinaop Електрична Четка За Заби Sonic Четка За Заби Главата За Длабоко Чистење Свеж Здив & Поздрава Насмевка

DEN 437.52

Од стока
check Во продавницата

【5 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 1 ГОДИНИ】 Електрични четки за заби доаѓа со 4 замени четка за заби главата(вкупно 5 четка глави) .Секој четка главата доаѓа со заштитна маска за да ја задржиш чисти и хигиенски!Секој четка главата трае до 3 месеци, па тоа ќе биде повеќе од 1 години 3 месец.Апсолутно идеален choise за сите вас. 【32000 VPM ВИСОКИ ВИБРАЦИИ】Батерија електрична четка за заби со напредната висока технологија обезбедува 32,000 висока-брзина на вибрациите во минута ефикасно да се разјасниме дамки! 10 X Чистење Ефект отколку прирачник четка за заби и 5 X од обичните Моќ електрична четка за заби. 7 ДЕНА да ги Избелуваат забите & 14 ДЕНА за Поздрав Заби. 【 5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ & МОЌ ПОТСЕТНИК 】Електрични четки за заби поддржува 5 начини : Чистење,полирање,Бела, Gumcare и Scnsitive со обратен фреквенцијата за распуштање на површинските дамки.И масажа режими испорача мазна microbursts на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на непцата.Електрична Четка за заби,Вода за Анти-Загуба Полнење Жица со 5 Четка Глави Чистење 5 Режими, Длабоко Чист, Свеж Здив & Поздрава Насмевка Функција : 【 5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ & МОЌ ПОТСЕТНИК 】Електрични четки за заби поддржува 5 начини : Чистење,полирање,Бела, Gumcare и Scnsitive со обратен фреквенцијата за распуштање на површинските дамки.И масажа режими испорача мазна microbursts на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на непцата. 【 СОВРШЕН ПАРТНЕР ЗА ПАТУВАЊЕ】 - Трае најдолго 180 дена по само 5 часа за целосно полнење.Батерија Sonic четка за заби доаѓа со полнење преку USB кабел(Ротирачки дното)за полнење насекаде.На електрична четка за заби е IPX7 стандард.Целиот четка за заби може да биде безбедно печете со вода.Вие исто така може безбедно да се четка со тоа во бања или туш.【 СОВРШЕН ПОДАРОК】 : да се Даде на тоа да роднини, пријатели и соработници и споделување на голем четкање искуство со them Specification : Производ стандардна конфигурација : четка главата + прирачник + случаен скриени полнење кабел во bottom1. Случаен скриени полнење кабел на дното, позлатени копчиња,2. Увезената храна-одделение четка, анти-паѓа, анти-расејување, заокружување на процесот treatment3. Пет вибрации режими (чистење на владата, полирање режим, белење режим, Gumcare режим, Scnsitive режим)4. Целото тело е IXP7 вдп дизајн, телото може да издржи вода за перење и звучеше, и може да се стави во вода за кратко време, без да влијаат на неговите перформанси.Производ Вклучување : Електрична Четка за заби x1 Brush главата x5 Random скриени полнење кабел на дното x1.

Product standard configuration:
brush head + manual + random hidden charging cable at the bottom
1. Random hidden charging cable at the bottom, gold-plated buttons, :
2. Imported food-grade brush, anti-falling, anti-scattering, rounding process treatment :
3. Five vibration modes (cleaning mode, polishing mode, whitening mode, Gumcare mode, Scnsitive mode) :
4. The whole body is IXP7 watertight design, the body can withstand water washing and foaming, and can be put into the water for a short time without affecting its performance. :
Product Inclusion:
Electric Toothbrush x1 :
Brush head x5 :
Random hidden charging cable at the bottom x1 :

Вака можеби ќе ви се допадне..