• Свеж
Шарени Круг Килим за Спалната соба Атмосфера Круг Килим за Детска Соба Тепих за Тинејџери Соба Расадник Соба Килим за Dorm Симпатична Соба Оркестарот за Бебе Златен ?
zoom_in

Шарени Круг Килим за Спалната соба Атмосфера Круг Килим за Детска Соба Тепих за Тинејџери Соба Расадник Соба Килим

DEN 551.52

Од стока
check Во продавницата

⭐Висока густина простор водат памук interlayer тепих-најголемата карактеристика на овој материјал е неговата неверојатна мека на допир.Оваа мекост доаѓа од висока густина мемориска пена во средината interlayer, кои ефикасно ја ублажува нога притисок.Во прилог, на дното на подот мат е направен од не-плетени ткаенини + точка пластични дното, што е повеќе не се лизга и издржливи. ⭐Совршена декорација за детска соба : Дали вашето семејство имаат малку човек кој сака да игра на подот?Ако е така, ова е "мора да се купи" за вашето дете!Нејзините светли бои и симпатична модели се многу погодни за украсување на детските соби.Во исто време, нашите теписи, исто така, даваат чувство на топлина и удобност за деца и ладно подот кога тие се среќни!. ⭐Како да се исчисти : Лесен за чистење.Може да се мијат или машина изми, носат-отпорни, не lint.долготрајни. ⭐Забелешка : Од овој тепих е bagged, што обично се види набори на тепих.Ве молиме да се постават станот за 2 до 3 дена и да чекаат трпеливо за нејзино обновување.Ние се извинуваме за непријатностите предизвикани. ⭐Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име на производ : круг кат мат Материјал : полиестер платно Големина : 70x70cm/27.6x27.6 IN 80x80cm/31.5x31.5 IN 100x100cm/39.4x39.4 IN Тежина : 230g/280g/410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода, не се лизга, мека на допир, парична казна пената, без топка, и не бледнее.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат нога притисок.Може да се мијат или машина изми, носат-отпорни, не lint.На дното на подот мат е направен од не-плетени ткаенини + точка пластични дното, што е повеќе не се лизга и издржливи.Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и лесно појавување на метод, погоден за многу наврати.Тоа може совршено да ги красат детската соба, бебе соба, дневна соба, спална соба, игра соба.Така што ќе можат да уживаат во удобноста во секое време, насекаде.Висока густина простор еластична памук interlayer Круг Област Килим Затворен Ултра Мека Удобна Спална соба Кат Троседот во дневната Соба Повеќе големини на располагање Шарени Круг Килим за Спалната соба атмосфера Круг Килим за Детска Соба Тепих за Тинејџери Соба Расадник Соба Килим за Dorm Симпатична Соба Оркестарот за Бебето.

Вака можеби ќе ви се допадне..