• Свеж
cloforsale 900Pcs Бела Чистење Заврши Помине Уметност Чистење, Козметички Помине Памук Брише Памук Влошки Хартија лак Отстранување Lint-Слободен Meltblown(W1)
zoom_in

cloforsale 900Pcs Бела Чистење Заврши Помине Уметност Чистење, Козметички Помине Памук Брише Памук Влошки Хартија

DEN 242.16

Од стока
check Во продавницата

[Објект Состојба] 100% Сосема Нов и Висок квалитет. [Item Type] Лак Смена. [Дизајн] Мека Lint-Слободен Брише. [Стил] Отстранување На Облоги. [место на потекло] Guangdong Кина (Континентална). [Дизајн] Мека Lint-Слободен Брише[Стил] Отстранување на Облоги[место на потекло] Guangdong Кина (Копно)[Боја] Бела[Објект Состојба] 100% Сосема Нов и Висок квалитет на[Use For] Помине Уметност Почиста[Item Type] лак Remover Package Содржина : 900pcs/Пакет.

Вака можеби ќе ви се допадне..