• Свеж
OIFEN Чипка Силикони Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 42mm 44mm 45mm за Жените, Тенок Тенка Издлабени Надвор Спорт Бенд Замена Рака за iWatch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE, Црна
zoom_in

OIFEN Чипка Силикони Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови 42mm 44mm 45mm за Жените, Тенок Тенка Издлабени Надвор

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Компатибилни Модели】Нашите Силикони чипка Apple Види бенд компатибилен со Apple Види 42mm 44mm 45mm, Серија 7/Серија 6/Серија 5/Серија 4/Серија 3/Серија 2/Серија 1/SE (Не види вклучени). 【Мода Чипка Издлабени-out Дизајн】OIFEN спорт бенд со стилски елегантен чипка цвеќиња дизајн, направи вашиот apple се види многу убава и модерен.Издлабени надвор види рака го прави вашиот зглоб дишат слободно и се чувствуваат удобно во текот на целиот ден.Мора да се има еден iwatch бенд за жените. 【Премиум Силиконски Материјал】На apple види бендот е составен од премиум меки Силиконски и нерѓосувачки челик класичен тока, што е многу меки, удобни, трајни, дише, водоотпорен.Удобно чувство на допир слободни вашиот зглобовите кога сте со силиконски спорт apple види бенд. 【Лесна Инсталација】оваа apple види бендови 40mm за жените има паметни види дел за заклучување на двата краја, кои можат да бидат прецизно и безбедно да се инсталира на штрек, едноставна и директна инсталација и еден клик отстранување. 【Најдобра Услуга】OIFEN обезбедува секој клиент со најдобра услуга на клиентите.Било какви прашања во врска со нашите види бенд, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот стручен тим ќе ви помогне во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..