• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Бања Пешкир Рек 23.6 Инчен Бања Полици Ѕид Монтирани Мултифункционален Двојно Крпа Барови 304 од не ' Рѓосувачки Челик Полиран Бања Орга?
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Бања Пешкир Рек 23.6 Инчен Бања Полици Ѕид Монтирани Мултифункционален Двојно

DEN 1082.40

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Бања ѕид полици материјал isaluminum, исцедена и изгризано дното, фиксна завртки,бања ѕид полиците ќе ги чува сите ваши козметика и toiletries,.Задебелена двојно-layer бања пешкир рек,бања ѕид полиците ќе продавница Пешкири, облека кои се бесплатни до вредни за складирање на вашиот бројач.за долг животен пат.Идеален за употреба во влажни бања средина.мијалник или во туш.Широко се користи во кујна, тоалет,балкон,итн.Име на производ : бања shelf Material : нерѓосувачки steel Product Структура : ѕид-mountedinstallation методи : треба да се punched Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за на Ѕид Монтирани Полици Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Производот има само бања shelf Great идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..