• Свеж
60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Уво Куки U2IG2 Круг Cabochon База Празно
zoom_in

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Уво Куки U2IG2 Круг

DEN 1212.00

Од стока
check Во продавницата

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки U2 IG2 Круг Cabochon База на Празно.Илјадници обетки, шарм, наодите на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјал : Легури,Метални; Купуваме повеќе, поевтини. : ).Earring Куки Големина : Години : 20x18mm(25/32"x45/64"), Eardrop Големина : (Прибл.) : 35 x 35mm(1 3/8"x1 3/8")Рецка : 21 x 21mm(53/64"x53/64").Објектот Пакет Количина : 60 Пара. 60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки U2 IG2 Круг Cabochon База на Празно.

Вака можеби ќе ви се допадне..