• Свеж
Симпатична Панда Виножито Мала Кутија за Накит Организатор Шминка Кутија Случај Кожа Прстени, Обетки Организаторот за Женска Девојки
zoom_in

Симпатична Панда Виножито Мала Кутија за Накит Организатор Шминка Кутија Случај Кожа Прстени, Обетки Организаторот

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Направен од казна СТП кожа, лесно се вклопуваат со било décor; Меки кадифени внатрешни работи ги штити вашите скапоцени jewelries.Големина : Двоен Слој Патување Накит Организатор е мала големина (3.9'X3.9'X2.25 '), што е погодно да се носат без да заземаат премногу простор.Тоа е многу погоден за патување и одржување на себе стилски на сите времиња.Сите-ВО-ЕДНО : Ова патување накит случај карактеристики 6 прстен ролни, 3 ѓердан куки, 1 еластична џеб, и 2 поделени прегради за да се обезбеди вашите скапоцени парчиња остануваат метежот - и нула бесплатно.Применливи Сцена : Накит складирање кутија може да се сместат ѓердани, обетки, прстени, и исто така, може да се користи во секое време, насекаде.Тоа ќе ви обезбеди со мали предмети за декорација на вашиот пат и да се направи вашиот exquisiteness насекаде.Совршен Подарок : Исклучителна мали накит се прикаже случај со внимателен дизајн го прави идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадба Ден, Денот на Мајката, Годишнина Ден и така натаму.Едноставен И Компактен Дизајн На Накит Кутија Со Елегантен Надворешниот Изглед Совршен За Сите Жени И Девојки.

Вака можеби ќе ви се допадне..