• Свеж
FainWan USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex Кабел за PCB Одбор Замена Компатибилен со Мото G40 Фузија PANV0001IN, PANV0005IN, PANV0009IN 6.8 инчен
zoom_in

FainWan USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex Кабел за PCB Одбор Замена Компатибилен со Мото G40

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Сосема нов.Висок квалитет на поправка и замена на делови.Професионални техничар е потребно за инсталација.Настава не е вклучена.Компатибилен со Мото G40 Фузија PANV0001 IN, PANV0005 IN, PANV0009 IN 6.8 инч.Замените се одмазди, расипан, напукнато или оштетување полнење port конектор со овој нов дел.Пакетот вклучува : 1pcs полнење дел flex кабел Компатибилен со Мото G40 Фузија PANV0001 IN, PANV0005 IN, PANV0009 IN 6.8 инч. 1.Замените се одмазди, расипан, напукнато или оштетување полнење port конектор со овој нов дел. 2.Сосема нов.Висок квалитет на поправка и замена на делови. 3.Професионални техничар е потребно за инсталација.Настава не е вклучена.Пакетот вклучува : 1pcs USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex кабел за Микрофон одбор Замена Компатибилен со Мото G40 Фузија PANV0001 IN, PANV0005 IN, PANV0009 IN 6.8 инч.

Вака можеби ќе ви се допадне..