• Свеж
D&D PowerDrive D888-3M-58 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)
zoom_in

D&D PowerDrive D888-3M-58 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 1489.44

Од стока
check Во продавницата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D888-3 M-58 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D888-3 M-58 Појас Тип D3 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 34.96 888 Врвот Ширина 2.28 58 Појас Длабочина 0.122047244 3.1 Материјал Neoprene Заб Профил D3 M.Пакет тежина : 2.0 lbs.D888-3 M-58 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D888-3 M-58 Појас Тип D3 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 34.96 888 Врвот Ширина 2.28 58 Појас Длабочина 0.122047244 3.1 Материјал Neoprene Заб Профил D3 M.

Вака можеби ќе ви се допадне..