• Свеж
3dRose Среќен 30-ти Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони. - Може да Шише Кулер Заврши (cc_352166_1)
zoom_in

3dRose Среќен 30-ти Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони. - Може да Шише Кулер Заврши (cc_352166_1)

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Стилски Може Да Кулер Заврши - Size 10.5x4.5 инчи.Чува вашите пијалаци изолирани и вашите раце се заштитени.Велкро прилагодливи пијалаци изолатор се вклопува во лименки и шишиња : 12oz, 16oz, 24oz, високото момче лименки.Слика печатени на двете страни и обвива околу.Ги штити вашите раце.Држи се пие ладно или топло подолго време.Станот кога не е во употреба, лесно се вклопува во џебовите или чанти.Совршен подарок за пријателите, семејството, продавница или канцеларија.Среќен 30-ти Роденден, Cupcake, со Свеќа, Балони, Шапка, Шарени Може да Шише Кулер Заврши е лесно прилагодлив и ќе одговара 12 до 24 мл лименки и шишиња.Чува вашите пијалаци изолирани, додека одржување на вашите раце удобно. 3d Rose Може да Шише Кулер Заврши е машина и рака мие, сликата е видлива од двете страни на го може.Тоа огради рамни и лесно се вклопува во внатрешноста на чанти или џебови.Нашите стилски Заврши Околу, Може да Ладилникот го прави голем дар идеја за пријатели и семејство.

Вака можеби ќе ви се допадне..