• Свеж
Контрола на јачина на звук Knob, Контрола на Јачината на звукот Контрола Switch Стабилна Трајни производи за UV5R УВ-5R УВ-5RA
zoom_in

Контрола на јачина на звук Knob, Контрола на Јачината на звукот Контрола Switch Стабилна Трајни производи за UV5R

DEN 1881.60

Од стока
check Во продавницата

Може да одговара на многу брендови на воки-токи.Прецизно дизајнирани за совршено одговараат на вашите оригинални токи-токи. 5pcs волумен switch замена додатоци за воки токи.Висок квалитет и 100% сосема нов.Направени од високо квалитетни материјали, отпорни на абразија и анти- ' рѓа, долг животен век. 5pcs волумен switch замена додатоци за воки токи.Направени од високо квалитетни материјали, отпорни на абразија и анти- ' рѓа, долг животен век.Може да одговара на многу брендови на воки-токи.Прецизно дизајнирани за совршено одговараат на вашите оригинални токи-токи.Висок квалитет и 100% сосема нов.

Main Material:
Plastic
Color:
As shows in pictures
Size:
approx.2.5*0.8*3.5cm / 0.98*0.31*1.38in
Applicable Model:
 
For Kenwood:
TK3107, TK3207, TK3207G, TK3160, TK3107G
For Baofeng:
BF888S, BF666S, BF777S, BF600S, BF-UV5R, BF490, BF480, BF530, BF999
For HYT:
TC368S
For Motorola:
SM318, SMP308, SMP418, GP2000
For other brand:
LT6100, LT6600, LT7700, LT6000, PT3500S, PT558, PT558S, TGUV2, K4AT, TG750, TYT9900, TYT8800
Package List:
 
5 * Volume Switch :

Вака можеби ќе ви се допадне..