• Свеж
xiaoruiarui Ноќни LED Светилка Пердув Табела Светилка Ноќни LampE27 Креативни Пердув Абажур за Дома Дневна Соба и Спалната соба Партија Романтична Свадба Декорација Совршен
zoom_in

xiaoruiarui Ноќни LED Светилка Пердув Табела Светилка Ноќни LampE27 Креативни Пердув Абажур за Дома Дневна Соба

DEN 4872.72

Од стока
check Во продавницата

Домот swan крзно домаќинство маса светилка, креативна стил и olor појавување со топла светлина, може да биде совршено поставени за дневна соба, читање соба , канцеларија, ноќни биро, или се користи како ноќ светлина,итн.Светилка standbase се направени со висок квалитет метал, издржлив и силен.Притискање на копчето за вклучување /исклучување,лесен оперативен, ЕУ приклучокот.Оваа табела светилка е многу погодна за декорација соби, спални, канцеларии, кафулиња и дневни соби, ноќни ламби и други простории за секоја прилика.Ние сме многу сигурни во квалитетот на оваа светилка, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Име на производ : Табела lamp Product материјал : Железо уметност + swan fur Product Напон : 220 VLight извор : LED Bulbs Switch тип : Knob switch Bulbs : Не се Вклучени Применливи сценарија : спални соби, спални, канцеларии, кафулиња , соби итн.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Овој производ не содржи светилки.3. Исклучување на предмети, освен светилка прикажани во производот фотографии.4. Поради прирачник за мерење на големината, може да има некои грешки.Нормално, вистински производ треба да преовладува.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба.

Вака можеби ќе ви се допадне..