• Свеж
NBK Јапонија MJC-95-ГР 42mm да 55мм Вилица-Тип Флексибилни Цевки
zoom_in

NBK Јапонија MJC-95-ГР 42mm да 55мм Вилица-Тип Флексибилни Цевки

DEN 11833.44

Од стока
check Во продавницата

NBK Јапонија MJC-95-ГР 42mm да 55mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC-95-ГР 42mm да 55мм Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 42mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 55mm Coupling Должина : 126 Coupling Надворешниот Дијаметар : 95 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Јапонија Спојка Вметнете Spider Боја : Варира во зависност екс-stock Quantity : One ALWBCFMWrench вртежен момент(N-m)955012620325 M815 NBK Јапонија MJC-95-ГР 42mm да 55мм Вилица-тип Флексибилни Coupling MJC-95-ГР-42mm-55мм.

Вака можеби ќе ви се допадне..