• Свеж
HAOKTSB Гром Најлон Хексагонални Завртки, Пластични Завртки, Изолирани Пластични Завртки, Хексагонални Завртки Завртка M8M10 Гром Група (Боја : M825 (50pcs))
zoom_in

HAOKTSB Гром Најлон Хексагонални Завртки, Пластични Завртки, Изолирани Пластични Завртки, Хексагонални Завртки

DEN 815.52

Од стока
check Во продавницата

Високо-квалитетни материјали:Хексадецимален штекер завртки направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик.што може да се обезбеди долго време користење.Добра изолација и мала тежина.Јасни линии.Мала тежина, не е лесно да ги кородираат.Издржливи.Широка примена : Тоа може да се широко се користат во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.Модел : Најлон Хексагонални M8 Material : Nylon Product сила : Other Head тип : Надворешниот hexagon Standard тип : Национална standard Notice :Мали делови, да ги задржи подалеку од деца под 6 години.

Вака можеби ќе ви се допадне..