• Свеж
Микро Прекинувач, Asukohu 5Pcs 16A 250VAC 0.3 А 250VAC Прекинувачи Srew Конектор Actuator Ограничување на Микро Прекинувач
zoom_in

Микро Прекинувач, Asukohu 5Pcs 16A 250VAC 0.3 А 250VAC Прекинувачи Srew Конектор Actuator Ограничување на Микро

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

16 A 250 VAC. 16 A 125 VAC. 0.3 А 250 VDC. 0.6 НА 125 VDC.Големина : 2.8x1.7x1x1cm/1.1x0.67x0.39x0.39inch.Боја : Црна 16 A 250 VAC 16 A 125 VAC 0.3 А 250 VDC 0.6 НА 125 VDC Големина : 2.8x1.7x1x1cm/1.1x0.67x0.39x0.39inch Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 5x Микро Прекинувачи.

Вака можеби ќе ви се допадне..