• Свеж
ГОЛЕМИОТ РОГ 19410 Алатка Кутија Cushioned Лагер, 16-Инчни со 7-Стапки (2-Pack)
zoom_in

ГОЛЕМИОТ РОГ 19410 Алатка Кутија Cushioned Лагер, 16-Инчни со 7-Стапки (2-Pack)

DEN 724.56

Од стока
check Во продавницата

ЗАЧУВАЈ КОГА ЌЕ КУПИТЕ 2 ПАКЕТ!.Не се лизга; држи алатки од лизгање.Обезбедува дебели, заштитна перница за алатки.Обезбедува подобрена безбедност на Зголемена заштита од природни носат, солза држи алатки од лизгање.Обезбедува дебели, заштитна перница за алатки.Се зголемува безбедноста.Штити од гребење и marring.Без лепило е потребно.Може да се користи во tools кутии, справување со кутии и полици.

Вака можеби ќе ви се допадне..