• Свеж
Подарок од Дедо Мраз 5 Куки Клуч на Носителот Монтирани на Ѕид, на Врата Црна Дрвени Виси Копчиња Торба Облека Копче Рек Организатор Декоративни
zoom_in

Подарок од Дедо Мраз 5 Куки Клуч на Носителот Монтирани на Ѕид, на Врата Црна Дрвени Виси Копчиња Торба Облека

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

【Уникатен Дизајн Тема】Секое копче куки е внимателно дизајнирани, уникатен модели, ретро стил, тоа може да ги красат вашата дневна соба, спална соба, итн., што вашиот дом да изгледаат убаво и елегантен. 【Премиум Перформанси】Нашите тешки-должност куките се направени од високо-квалитет метал, силни и доволно безбедно.Анти- ' рѓа и мазна површина, нема потреба да се грижиш нула вашиот шамија или облека кога го користите. 3мм црна еукалиптус дрво панели, вклучува 5 метални куки и 2 навртки.Максимално оптоварување е 10 lbs(прибл. 5 кг).Ако засилен со завртки, тоа може да достигне 20 килограми. 【Повеќе намени】Може да се користи за да се откажам јакни, куче leashes, грб полици, бања крпи, капи, шалови, копчиња, паричници, кујнски прибор, лажици и spatulas.Многу здрав и многу уредни изглед!Може да биде изграден на ѕидовите на влезовите, ходници, сали, гардероби, mudrooms, кујни, перење/помошни простории, гаражи, простории, итн.Тоа е ѕидот виси за влезот на куќа или било каде, па се спасува и се користи простор.Погоден за мазни површини, како што мермер, мазна плочки, стакло и метал. 【DIY Инсталација】ѕидот куки треба да бидат составени од себе и потоа да се монтира на ѕид или од врата на врата.Ве молиме имајте во предвид : Ако се заглавени на копчето ѕид кука на ѕид или од врата на врата, тој не е погоден за заднина, текстура плочки, малтер ѕидовите, кожа, или било кои други груба површина.Куките исто така, може да бидат поправени со завртки.Вие само треба да се вежба дупки во ѕидот, според инструкциите, тогаш лесно да го инсталирате(завртки и шрафцигер вклучени во пакетот), подобрување на стабилност и трајност на куките. 【СОВРШЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Секое Копче Куки е индивидуално спакувани во 2-слој на пакетот во еко-пријателски картонска кутија.Бидете сигурни дека тоа не е лесно оштетени за време на транспортот.Проблеми со квалитетот во рок од 30 дена од денот на приемот може да се врати бесплатно.Ви благодариме за вашето купување.Ако имате било какви прашања, само контактирајте го нашиот пријателски услуги на клиентите тим да ги реши.Ве молиме Имајте во предвид : Треба да се соберат и да ја инсталирате со себе Големина на : 11.7*7.6*1.2 инч(вклучуваат куки)Кука проред : 2.3 inch Colour : black Material : wood Package : ѕид куки*1, засилување завртки*2,шрафцигер*1 Sticker Installation1. Ја бришам прашина исклучите wall2. Откине лента на грбот на hook3. Се држи за кука за чисти позиција и притиснете за 30s Note : Ако треба да се откажам тешки предмети, ве молиме да користите 24 часа по кука е installed Reinforced Installation1. Марк позицијата на дупка во право position2. Удар дупки во означената positions3. Завртка исти завртки преку кука плоча и во ѕидот или door This ѕид куки на вертикална вратата складирање торба рек грб багажник, можете да го поправам на мазни ѕидот, тоа дефинитивно ќе го привлече вниманието на гостите присутни.Ѕидот куки со aspirational цели се совршен избор за салата.Тоа е направен од 3мм дебел високо-квалитетни црно дрво, таа има 5 куки, е 30 cm долги до 20 см широк(вклучувајќи куки), на задната содржи еколошки супер лепак кој се држи до ѕидот и е лесно да се откине.Не ќе штета на ѕидот.Нашите куките се намали од страна на специјална машина која трае долго време во својата оригинална оптоварување.
Во прилог на дневна соба, спална соба, кујна, исто така можете да ги користите во тремот aisle, може да висат некои клучеви, јакни, прашка кеси, или крпа кеси, многу погодно.

Вака можеби ќе ви се допадне..