• Свеж
Dallinaop Шминка Четки 10pcs Премиум Синтетички Сочинуваат Четки Concealers Фондацијата Прав Око Сенки Шминка Четки Лесно На Шминка(Сина)
zoom_in

Dallinaop Шминка Четки 10pcs Премиум Синтетички Сочинуваат Четки Concealers Фондацијата Прав Око Сенки Шминка Четки

DEN 360.24

Од стока
check Во продавницата

☞Професионална квалитетна четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации. ☞ПОВЕЌЕ ШМИНКА ЧЕТКИ : Овој сет има и голем капацитет.Одлично за шминка почетници и професионална шминка љубовници. ☞ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да се користи на бебешка кожа.Густа влакната полесно да го зграби и се вклопуваат козметика, совршен за да се применуваат вашиот лосиони, око сенки, прав. ☞ДОБРО ЗА ПАТУВАЊЕ : Со четка корисникот опис, ќе можете брзо да се препознаат и да се најде соодветна четка.Нашите производи, исто така, имаат видео инструкции за да се разбере подобро како да ги користите. ☞Висок Квалитет : Наменет за шминка почетници и ентузијасти како шминка четка за полнење е лесен за употреба и супериорен во квалитет по прифатлива цена, комплетен асортиман за да ви овозможува да ги чувате вашите шминка.Идеален подарок за мајка, сопруга,.Шминка Четки Премиум Синтетички Concealers Фондацијата Прав Око Сенки Шминка Четки 10 Pcs Product продажба точка : Густи влакна совршен за моќ, руменило или foundation Strict барања да ги собереш на квалитетот на четка главата, без оглед на сјај и густина се неспоредлив со други четка главата.Четка совет внимателно нагоре, дури и ако се шири, исто така, сакаат да се чува уредни, совршен екранот.Лесно да се држиме прав, природна боја, униформа appearance A професионални и квалитетни четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневна applications MULTIPLE ШМИНКА ЧЕТКИ : Овој сет има и голем капацитет.Одлично за шминка почетници и професионална шминка љубовници.ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да се користи на бебешка кожа.Густа влакната полесно да го зграби и се вклопуваат козметика, совршен за да се применуваат вашиот лосиони, око сенки, прав.ДОБРО ЗА ПАТУВАЊЕ : Со четка корисникот опис, ќе можете брзо да се препознаат и да се најде соодветна четка.Нашите производи, исто така, имаат видео инструкции за да се разбере подобро како да ги користите.Висок Квалитет : Наменет за шминка почетници и ентузијасти како шминка четка за полнење е лесен за употреба и супериорен во квалитет по прифатлива цена, комплетен асортиман за да ви овозможува да ги чувате вашите шминка.Идеален подарок за мајка, сопруга, женски пријатели.Спецификација : Количина : 10 Pcs Material : High-end пластична рачка, висок квалитет на устата цевка, влакна wool Package Вклучуваат : 10 x шминка четка.

Quantity:
10Pcs
Material:
High end plastic handle, high quality mouth tube, fiber wool
Package Include:
10 x makeup brush :

Вака можеби ќе ви се допадне..