• Свеж
Yctze Багажникот Спојлер ,Универзален Автомобил Задните Трупот Опашка Крило Трки Спојлер Лесен Алуминиум(Црна) за Багажникот Спојлер Заден Спојлер на Багажникот Ба
zoom_in

Yctze Багажникот Спојлер ,Универзален Автомобил Задните Трупот Опашка Крило Трки Спојлер Лесен Алуминиум(Црна)

DEN 758.40

Од стока
check Во продавницата

[Совршен Изглед] Нашиот автомобил опашка крило биле подложени на строга квалитетот инспекција за да се гарантира безбедноста и доверливоста.кој не само со парична казна изработка и мазна ивица,но исто така и на декоративен ефект за подобрување на Хиерархија Смисла на Вашите Возила, Полн со Модифицирани Спортски Стил.за спојлер на задното крило. [Висок Квалитет] Нашата Заден Спојлер на Багажникот усвојува алуминиум материјал и боени со висока цврстина, која е отпорност на корозија, rustproof и издржливи, така што може да биде долг живот услуга.за опашка автомобил. [Одговара За] Нашата Заден Спојлер на Багажникот универзално одговара за три-оддел возила и гром тип структура придонесува за едноставна инсталација,но ние препорачуваме Професионална инсталација. [По-продажбата на Услугата] Што сте сториле за да се обезбеди 100% по-продажбата за сите клиенти.Вашето барање е наш највисок приоритет.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите нашите производи.Ако производот не е погодна или имате било незадоволство, ве молиме ги споделите со нас и нашиот тим ќе одговори во рок од 24 часа. [Високи Перформанси] ново дизајнирани крило профил спојлер подобрува манипулација и го задржува автомобилот опашка повеќе стабилен при високи брзини.Автомобилот опашка крило е агол е прилагодлив, зголемување на ефикасноста, што е уште поважно, неговата игра spolier улога зачувува одредени планината на гориво за возачите.Автомобилот опашка крило не само што има декоративен ефект, но исто така и стабилизира автомобил телото за време на висока брзина на возење, особено кога се врти со голема брзина.Што е уште поважно, неговата игра spolier улога зачувува одредени планината на гориво за возачите.Карактеристики : ново дизајнирани крило профил спојлер подобрува манипулација и го задржува автомобилот опашка повеќе стабилен при високи брзини.Алуминиум материјал и podwer слој за максимална издржливост.Прилагодливи агол, зголемување на ефикасноста, штеди гориво, подобрување на изгледот.Топ тип структура придонесува да се едноставни за инсталација.Без удирање е потребно, универзално одговара за два-оддел возила.Спецификации : Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум легура Факултативна Боја : Црна, Сребрена Пакет Тежина : Околу.2400g/84.7 оз Пакет Листа : 1 * Автомобил Опашка Крило 1 * Поставете Завртка.

Вака можеби ќе ви се допадне..