• Свеж
Tachiuwa Хемија & Физички Опрема Стојат Платформа Beaker Цевка Колекции Додатоци
zoom_in

Tachiuwa Хемија & Физички Опрема Стојат Платформа Beaker Цевка Колекции Додатоци

DEN 743.76

Од стока
check Во продавницата

Железо Лабораторија за Хемија & Физички Експеримент Beaker Цевка се Стега Главата Јамка се Залагаме за Лабораториска Опрема Средство за Учење.Се користи за предавање на екранот, лабораториски експеримент колекции. 100% сосема нов и висок квалитет.Боја : Како на слики прикажани.Материјал : Метал.

Вака можеби ќе ви се допадне..