• Свеж
SuperUS Деца Selfie Камера, Божиќ Подароци за Роденден Девојки на Возраст 3-9, HD Дигитални Видео Камери за Деца, Преносни Играчка за 3 4 5 6 7 8 годишна Девојка со 128M Картичка и La
zoom_in

SuperUS Деца Selfie Камера, Божиќ Подароци за Роденден Девојки на Возраст 3-9, HD Дигитални Видео Камери за Деца,

DEN 463.20

Од стока
check Во продавницата

★【 Во Парк - НИ Брза Испорака и 100% Пари Гаранција за враќање на】БРЗА ИСПОРАКА,ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : 6-12 ДЕНА!!!.Затоа, Не се Грижите За Проценува Време на Испорака, Ние Ќе го Избере Најбрз Логистика, Обично тоа Ќе се реализира Однапред.- Уживајте во Себе,било Незадоволство Може да Бидат Вратени Или Замена,Целосно Ризик Бесплатно.Па Зошто Да Не Го Даде Да Се Обиде ?Така Само Се Купи Со Доверба Сега.Камерата е светски најкул дете SLR со 2.0 инчен екран, која е погодна за одгледување на децата фотографија хоби, развојот на мозокот и љубовта на отворено и така натаму.Исто така, тоа може да биде подарок или играчки за деца.Надгради Дизајн - Надогради до камерата конфигурација, Лесно да се земе selfies.Само отворете го прекинувачот за скролување за да уживате во забавата на преземање на слики.Вклучуваат преносни lanyard се откажам, лесно да се носат и се движат.Вклучува видео рекордерот и снимач на глас за повеќе креативни начини за да се игра.Дигиталниот деца видео камерата е направен од високо-одделение и еко-пријателски материјал, не-токсични os; linux Optical фреквенција : 50 HZ, 60 HZPackage се Вклучени : 1 X на Децата camera1 X Manual1 X Полнење cable1 X Lanyard1 X 128 MB ТФ Card1 X Картичка читателот.

Image sensor:
GC0308
Battery:
220mah
Pixel:
30w
Display:
2.0 inch color display
Lens:
fixed lens, 100 degree angle
Storage media:
Mini sd card, support 32G
Photo format:
JPG
Languages:
English, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Japanese, French, German, Korean, Russian and other 12 languages
Camera format:
JPEG
Camera resolution:
1080P
TFT display:
2.0 inch screen (720x320)
Time stamp:
off, on
Motion detection:
off, on
Loop recording:
off, 1 minute, 3 minutes, 5 minutes, 10 minutes
Photo resolution:
3M, 2M, 1.3M, VGA
Delete:
delete single, delete all
Format:
cancel, execute
Charging voltage:
DC-5V
Supportable system:
Windows me/2000/2003/XP/vista/Win7; os; linux
Optical frequency:
50HZ, 60HZ
Package Included:
1X Children's camera :
1X Manual :
1X Charging cable :
1X Lanyard :
1X 128MB TF Card :
1X Card reader :

Вака можеби ќе ви се допадне..