• Свеж
Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 1 Парче M10 М12 DIN933 12.9 Степен на Висока јачина на Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Хексадецимален
zoom_in

Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 1 Парче M10 М12 DIN933 12.9 Степен на Висока јачина

DEN 418.56

Од стока
check Во продавницата

Мулти-цел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефектот е многу добар.Материјал : јаглероден челик.Производ сила : 12.9 ниво.Производ големина : "со дијаметар од" x "должина" / d x Л. На пример : M10 x 16mm (FT), што значи дијаметар = 10мм; должина = 16mm; FT = целосна тема M10 x 60mm (ХТ), просечен дијаметар = 10мм; должина = 60mm; HT = половина тема.На шрафовите се цврсти и издржливи, ефикасно спречување на корозија, и може да се користи за долго време.Забелешка : При употреба на дрвени предмети, ве молиме вежба дупки однапред да се избегне пукнатини.Материјал : јаглероден steel Product сила : 12.9 level Standard : DIN933 Product големина : "со дијаметар од" x "должина" / d x LFor пример : M10 x 16mm (FT), што значи дијаметар = 10мм; должина = 16mm; FT = целосна thread M10 60mm x (ХТ), просечен дијаметар = 10мм; должина = 60mm; HT = половина тема.

Вака можеби ќе ви се допадне..