• Свеж
8-32 x 1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500
zoom_in

8-32 x 1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 2500

DEN 854.40

Од стока
check Во продавницата

Глава Висина : 0.152".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.348. Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Тема : 8-32 вкупна Должина : 1/2" Квантитетот на сврзувачки елементи во Пакет : 2500.

Вака можеби ќе ви се допадне..