• Свеж
PATOPO Блуза Tshirts За Жените V Деколте, Краток Ракав Цветни Печати Ладно Рамо Блузи Пролет Лето Чисто Графички Tee Кошули
zoom_in

PATOPO Блуза Tshirts За Жените V Деколте, Краток Ракав Цветни Печати Ладно Рамо Блузи Пролет Лето Чисто Графички

DEN 1454.40

Од стока
check Во продавницата

☛Производи : Блуза Tshirts За Жените V Деколте, Краток Ракав Цветни Печати Ладно Рамо Блузи Пролет Лето Чисто Графички Tee Кошули,направи што повеќе атрактивни,се надевам дека ви се допаѓа нашите производи!☘. ☛Материјал : Висок Квалитет,меки и удобни.Комбинацијата од полиестер и spandex го прави овој врвот многу мека,еластичен тенки и удобни,совршен за вашата дневна партија и секојдневен носат.☘. ☛Прилики : Лето,Неформални,на Отворено,на плажа,спортови,трчање,streetwear ,партија,клуб,работа,канцеларија,денот на вљубените,божиќ ден,дома,на патување ,одмор,подароци за вашите пријатели,семејство и себе си,погоден за пролет,лето и есен. ☛Сорти : различни стилови се достапни,како што се : долг ракав блузи, за жени пролет,цветни печатење на маици,colorblock туника блузи,crewneck суичери,жените мода дуксери и суичери,туника блузи за leggings,пролет блузи за 2022,денот на вљубените маици,празник блузи,графички tees,смешни печати tshirts,писмо печатење на блузи,секојдневен лето кратко sleeve блузи,chiffon блуза и така натаму.☘. ☛Услуга : Секој производ има големина на табелата,ве молиме изберете соодветна големина според големината на табелата,за било какви прашања,ве молиме испратете порака до нас,ние сме среќни да ви послужи,(за повеќе информации, ве молиме погледнете ги деталите за производот страница).☘. ♔Производи♔❤2022 секојдневен блузи, за жени пролет и лето♔Функција♔❤различни стилови се достапни,како што се долги ракави блузи, за жени пролет,цветни печатење на маици,colorblock туника блузи,crewneck суичери,жените мода дуксери и суичери,туника блузи за leggings,пролет блузи за 2022,денот на вљубените маици,празник блузи,графички tees,смешни печати tshirts,писмо печатење на блузи,секојдневен лето кратко sleeve блузи,chiffon блуза и така натаму.❤Високо квалитетен материјал,удобен,мека,дише и кожа-пријателски.❤Стилскии личност,ние имаме различни стилови и големини дизајн за вас и вашето семејство,љубовник или пријатели.❤Боја здрав,brightful и fashionale,направи што повеќе атрактивни.❤Секој производ има големина на табелата,ве молиме изберете соодветна големина според големината на табелата.♔Детали♔❉Пол : Жени,Девојки❉Материјал : Висок Квалитет❉Сцени : Денот на Вљубените,Отворено,Streetwear,Работа,Секојдневен, Партија ,Клуб и така натаму.❉Сезони : Пролет,Лето и Есен❉Стил : Едноставен, но стилски❉Дебелина : Стандард❉Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува❉Она што ќе добиете : 1 PC блузи, за жени♔клучни Зборови♔❤туника блузи женски спортски маици облека маици tunics атлетик & tees копчето надолу 2022 пролет основните tee crewneck вратоврска боја sweatshirt шарени печатени pullover v вратот копчето надолу henley блуза џемпер colorblock секојдневен круг џеб т солидна боја на кошула комбинација поврзана писмо за печатење лето лабава tshirts графички божиќ божиќ исечок работа office бизнис плус големина ребрести новина ниска се намали падот t-shirt се тркалаат до врвот flowy chiffon batwing половина вафли 3/4 бел сончоглед splice трим v-вратот капа ракави резервоарот лесни сплит страна кавга дами без ракави ладно рамо zip мрежа polka домот грда џебови lapel се отвори пред plaid вест gnome спојување tshirt бејзбол леопард срцето валентин велигден решетки се зголеми симпатична 2022 трендовски boho baggy гроздобер месечината од сонцето.

Вака можеби ќе ви се допадне..