• Свеж
Модерната Облека Багажник, Злато Облека Рек Екранот Облека Управување Со Дното Полици Чевли Рек Облека Закачалка се Залагаме за Облека Продавница Home Office (Една Хори
zoom_in

Модерната Облека Багажник, Злато Облека Рек Екранот Облека Управување Со Дното Полици Чевли Рек Облека Закачалка

DEN 1679.28

Од стока
check Во продавницата

★【МОДЕРЕН СТИЛ】- Стои Декорација Е Еден Од Најпопуларните Партија Украси во Денешно време.Тоа, Исто Така, Може Да Се Закачи Свадба Облека, Свадба Чевли Може Да Биде Поставен На Основата.Тоа Е Фантастично Подготовка За Свадба. ★【УНИКАТЕН ИЗГЛЕД】- Ова облека решетката е направена од метална рамка, заврши со кул индустриски изглед, лесно да се совпаѓаат со различни стилови на соба.Виси закачалки може да се задржи вашата облека и додатоци во ред и чисти во секое време. ★【ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ】- Направени на силни и издржливи железо цевка рамка.Апсолутно е силен и стабилен и може да се користи за долго време.Висок товарот капацитет. ★【USER-FRIENDLY ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ】- Материјалот На Штанд Е Железо, Трајни, Отпорни на Корозија, Може да Се Користи Неколку Пати, Заштита на Животната средина И Канализација, И Не заземаат Простор. ★【ПОВЕЌЕ се КОРИСТИ】- Додадете екстра плакарот виси простор за облека продавница ,семејство ,workroom,статистика,Танц соба и Класичната златна боја, во комбинација со рустик индустриски стил, повеќе декоративен ефект.Карактеристики : Лесно Да Се Соберат И Расклопување.Може Да Се Користи Во Затворени Простории Или На Отворено.Може Да Се Прикажат Сите Видови На Clothes Stylish И Убава Дизајн, Практични И Convenient Put Дома И Во Облека Продавница, Облеката Се Уредно Организирани И Стои Exquisite With Нога Влошки За Да Се Спречи Гребење На Floor This Здрав Железо Застане Исто Така Disassembles Во Мулти Парчиња, Така Што Може Да Го Собере Во Вашиот Автомобил И Се Движи Од Локација До Локација.Спецификации:Материјал : Метал Боја : Gold Product Димензии : Должина : 120cm/47.24 inch Width : 40cm/15.75 inch Height : 160cm/63inch Weight : 6.2 kg Функција:Материјал На Застане Е Железо, Трајни, Отпорни на Корозија, Може да Се Користи Неколку Пати, Заштита на Животната средина И Канализација, И Не заземаат Простор.Стави На Облека И Чевли Во Домот И Продавница, Организира Облека, Чевли И Торби На правилен и соодветен Начин, Лесно За Чување И Бришење На Glance Add екстра простор за облека продавница ,семејство ,workroom,статистика.Примена : облека продавница,Дом, канцеларија,отворено и така натаму Пакетот Вклучува : 5pcs Стојат Железо Tubes4pcs Нога Влошки.

Вака можеби ќе ви се допадне..