• Свеж
Креативни се Врти Врвот Играчки Врти со Часови Фасцинантен Магнетни Играчка Дома Биро Украс
zoom_in

Креативни се Врти Врвот Играчки Врти со Часови Фасцинантен Магнетни Играчка Дома Биро Украс

DEN 580.80

Од стока
check Во продавницата

1. Квалитет на материјалот го прави тоа еко-пријателски и издржливи. 2. Тоа може да се вртат продолжи со часови, па дури и неколку дена без запирање. 3. Лесен за ракување, употреба надворешна сила за да се направи тоа се врти, а потоа користете ја батеријата за да се направи тоа продолжи, додека батеријата не е наполнета. 4. Лесен и компактен стил е удобен за носење и чување. 5. Погоден за детска играчка и дома декорација, и, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите пријатели.Карактеристики : 1. Квалитет на материјалот го прави тоа еко-пријателски и издржливи. 2. Тоа може да се вртат продолжи со часови, па дури и неколку дена без запирање. 3. Лесен за ракување, употреба надворешна сила за да се направи тоа се врти, а потоа користете ја батеријата за да се направи тоа продолжи, додека батеријата не е наполнета. 4. Лесен и компактен стил е удобен за носење и чување. 5. Погоден за детска играчка и дома декорација, и, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS + Метал Батерија : 9 V Батерија (Не се Вклучени) Пиедестал Големина : 8.8 * 3cm/3.5 * 1.2 во Врти Врвот со Големина : 2.2 * 1.9 cm/0.9 * 0.7 во Пакет Листа : 1 * Пиедестал 1 * Врти Top Package Листа : 1 * Пиедестал 1 * Врти Врвот.

Вака можеби ќе ви се допадне..